Puude hindamine

Puude seisukorra hindamine

Me teostame puude seisukorra hindamist nii maapealt vaadeldes kui ka puu otsa ronides. Puude hindamine võimaldab hinnata puu seisukord, pöörata tähelepanu puuseentele, tüvel ja okstel olevatele lõhedele, murdumisohtlikele harudele, ümbritseva keskkonna mõju puule jne.

Puuhoolduse plaan

Peale puude hindamist koostame me puuhoolduse plaani, et saaksite täieliku ülevaate puu seisukorrast ning puu hoolduse vajadusest nii täna kui ka tulevikus. Plaan sisaldab infot puu tervise, vajalike hoolduste, erinevate toimingute ja hooldamise soovituste kohta.

Puuseened ja vigastused

Puid võivad ohustada mitmed erinevad seened ja vigastused. Õnneks ei saa kõik seened ja vigastused puule kohe saatuslikuks. Mõni seen lagundab puitu kiiresti ja puu raie on sellisel juhul vältimatu. Samas mõne seene või vigastuse puhul peab puud teatud aja tagant kontrollima ja puu saab turvaliselt seista veel aastaid.

Soovid pakkumist?

Iga objekt on isemoodi ja parima tulemuse saavutamiseks soovime objektiga lähemalt tutvuda. Hinnapakkumise saamiseks kutsu meid objektile külla. Esmane külastus on tasuta ega kohusta tellijat millekski.

Seega:

  • Võta meiega ühendust
  • Lepime objekti ülevaatuseks aja kokku
  • Teeme vastavalt nähtule pakkumise
  • Kui on tungiv vajadus, saame esialgse pakkumise koostada pildimaterjali põhjal, aga sellisel juhul võivad lisanduda kohapeal ootamatud lisatööd- ja kulud

Täida vorm või helista meile!