Meist

Puuteenused
(HD Forest Holding OÜ)

Oleme ettevõte mis pakub erinevaid raietöid ning erinevate puittaimede hooldust. Asume Lääne-Virumaal, Tapal. Oleme väike ettevõte, kes enamus töid teeb ära ise, kuid mahukamate tööde puhul teeme koostööd oma partneritega.

Aitame teid meeleldi, olenemata kas olete eraisik, ettevõte või omavalitsus, soovite ühe väikese viljapuu hooldust või 20 suure puu raiet. Meie jaoks on oluline pakkuda kliendile oma teenuseid nii, et klient on rahulolev ja klienti ümbritsev keskkond on turvaline ja ilus.

Meie põhiväärtused

Oleme pidevas arenemises ning investeerime uutesse töövahenditesse ja parimasse tehnikaparki! Meie võtmesõnadeks on professionaalsus, paindlikkus ja usaldusväärsus. Meie eeliseks on suur kogemustepagas, usaldusväärsed ja kogenud oma-ala spetsialistid ja koostööpartnerid. 

HD Forest Holding OÜ lähtub oma töös arboristi eetikakoodeksist.

Pidev areng

Investeerime uutesse töövahenditesse ja tehnikaparki pidevalt! Meie võtmesõnadeks on professionaalsus, paindlikkus ja usaldusväärsus.

Kogenud meeskond

Meie eeliseks on suur kogemuste pagas, usaldusväärsed ja ning kogenud oma-ala spetsialistid ja koostööpartnerid.

Kvaliteetne töö

HD Forest Holding OÜ lähtub oma töös arboristi eetikakoodeksist.

Soovid pakkumist?

Iga objekt on isemoodi ja parima tulemuse saavutamiseks soovime objektiga lähemalt tutvuda. Hinnapakkumise saamiseks kutsu meid objektile külla. Esmane külastus on tasuta ega kohusta tellijat millekski.

Seega:

  • Võta meiega ühendust
  • Lepime objekti ülevaatuseks aja kokku
  • Teeme vastavalt nähtule pakkumise
  • Kui on tungiv vajadus, saame esialgse pakkumise koostada pildimaterjali põhjal, aga sellisel juhul võivad lisanduda kohapeal ootamatud lisatööd- ja kulud

Täida vorm või helista meile!