Muud teenused

Muud tööd kõrgustes

Kuna puu otsa ronimine ja köite abil liikumine on meie töö, siis oleme suutelised puu otsast alla tooma ka sinna kinni jäädund droone või sinna roninud kasse. Võime puhastada suuri teraviljamahuteid, teostada lume ja jääpurika tõrjet katustelt jne.

Metsakasvatustööd

Metsakasvatus on eesmärgist lähtuv ja süsteemne metsamajandusvõtete rakendamine metsa väärtuse tõstmiseks. Teenusena pakume metsakasvatustöödest metsauuendust ehk istutamist, metsauuenduse hooldust ehk istutatud taimede ümbert rohttaimede ja võsa niitmist ning valgustusraiet ehk noorendike, peapuuliigi kasvu-ja valgustingimuste parandamist.

Traktoritööd John Deere traktoriga

Traktoriga teostame talvisel ajal lumelükkamise töid ning kevadest sügiseni ühendame traktori külge niiduki, mis sobib ideaalselt kraavide, teeäärte, võsa ja heina niitmiseks.

Soovid pakkumist?

Iga objekt on isemoodi ja parima tulemuse saavutamiseks soovime objektiga lähemalt tutvuda. Hinnapakkumise saamiseks kutsu meid objektile külla. Esmane külastus on tasuta ega kohusta tellijat millekski.

Seega:

  • Võta meiega ühendust
  • Lepime objekti ülevaatuseks aja kokku
  • Teeme vastavalt nähtule pakkumise
  • Kui on tungiv vajadus, saame esialgse pakkumise koostada pildimaterjali põhjal, aga sellisel juhul võivad lisanduda kohapeal ootamatud lisatööd- ja kulud

Täida vorm või helista meile!