Puude istutamine ja järelhooldus

Puude istutamine

Puu kiire juurdumise ja hea kasvu tagab kvaliteetse ja istutuskohale sobiva istiku valik ning õigesti istutamine. Meie aitame teid vajadusel sobiva istiku valimisel. Puude istutamine ja järelhooldus ning puu kaitse jääb soovi korral samuti meie teha.

Puude järelhooldus

Puu saab istutatuks lugeda siis, kui ta on kasvama läinud ehk juurdunud. Selleks, et istutatud puu juurduks peab teostama 2-3 aasta vältel järelhooldustöid. Järelhooldustöödeks on regulaarne kastmine, toestuse kontroll, istutusvallide hooldus, vajadusel puu väetamine, kuivanud okste eemaldamine jne. Niisiis puude istutamine ja järelhooldus käib käsikäes, et puu kasvaks suureks ja elujõuliseks.

Puude kaitse

Noorte istutatud puude puhul on väga oluline kaitsta nende tüve vigastuste eest. Vigastajaks võivad olla nii inimesed, loomad kui ka päike ja temperatuuride kõikumine. Et vigastusi vältida paigaldame tüvekaitseid.

Soovid pakkumist?

Iga objekt on isemoodi ja parima tulemuse saavutamiseks soovime objektiga lähemalt tutvuda. Hinnapakkumise saamiseks kutsu meid objektile külla. Esmane külastus on tasuta ega kohusta tellijat millekski.

Seega:

  • Võta meiega ühendust
  • Lepime objekti ülevaatuseks aja kokku
  • Teeme vastavalt nähtule pakkumise
  • Kui on tungiv vajadus, saame esialgse pakkumise koostada pildimaterjali põhjal, aga sellisel juhul võivad lisanduda kohapeal ootamatud lisatööd- ja kulud

Täida vorm või helista meile!