Puude hooldus

Puude hooldus

Kvaliteetne puude hooldus

Aedades, linnades ja parkides kasvavate puude hooldus on väga oluline ja peamine ning väga tähtis töö on okste lõikamine ning võra kujundamine. Õigesti teostatud hooldustööd aitavad parandada taime kasvu ja kuju, õitsemist ja viljakandvust ning tervist ja vastupidavust. Meie eesmärk on hooldada puid nii, et need oleksid ohutud, ilusad ja elujõulised pikkadeks aastateks. Me hooldame põõsaid, värskelt istutatud kui ka vanu puid.

Võra hooldus

Puu võra hoolduse eesmärk on parandada võra valgustingimusi ja õhutatust, et muuta puu võimalikult pikaealiseks, ohutuks, anda puule elujõudu juurde ning muuta puu välimus esteetiliseks/ilusaks. Võra hooldust tehes keskendume selle puhastamisele kuivanud, vigastatud või sobimatult/pahasti kasvavatest okstest. Peale võra hooldust anname kliendile ka ülevaate puu  üldisest seisukorrast ja tulevastest hooldustest.

Puude hooldus
Puude hooldus

Võra piiramine / kujundamine

Kui teie puu on kasvanud liiga laiaks, kõrgeks või sootuks ajanud oksad vastu maad, siis me saame seda piirata, luues ruumi puud ümbritsvetele objektidele, tuues rohkem valgust nii puu alla kui ka selle ümbrusesse ning kujundades puu ilusaks . Võra vähendamine võib ka teatud oludes puu eluiga pikendada ja mis peamine, muuta puu ohutumaks.

Viljapuu lõikus

Meie eesmärk on klientide viljapuud muuta saaki kandvaks ja samal ajal ka ilusaks. Viljapuid on palju ja igal liigil on lõikamiseks oma viis. Võta meiega ühendust ja me kanname teie puude eest hoolt!
Puude hooldus

Hekkide pügamine

Kujundame ja pügame teie hekid ja põõsad ilusateks nii, et need kaunistaksid teie aeda. Vajadusel kärbime ka hekkide kõrgust, teeme noorenduslõikust ning istutame ka uusi hekke. Teostame töö ja korrastame objektid peaaegu märkamatult, tänu aku toitel töötavatele tööriistadele.

Soovid pakkumist?

Iga objekt on isemoodi ja parima tulemuse saavutamiseks soovime objektiga lähemalt tutvuda. Hinnapakkumise saamiseks kutsu meid objektile külla. Esmane külastus on tasuta ega kohusta tellijat millekski.

Seega:

  • Võta meiega ühendust
  • Lepime objekti ülevaatuseks aja kokku
  • Teeme vastavalt nähtule pakkumise
  • Kui on tungiv vajadus, saame esialgse pakkumise koostada pildimaterjali põhjal, aga sellisel juhul võivad lisanduda kohapeal ootamatud lisatööd- ja kulud

Täida vorm või helista meile!