Puude langetamine

Puude langetamine

Puude langetamine

Oleme langetanud puid nii metsades kui ka linnakeskkonnas. Kogemused, tehnika ja oskused aitavad meil langetada puid ka väga keerulistes tingimustes turvaliselt ja kontrollitult. Linnakeskkonnas, kus on läheduses teised väärtuslikud puud, majad, infrastruktuur või liiklemiseks mõeldud teed ning puude langetamine täis pikkuses pole ohutu, ronime me puu otsa ja langetame selle tükk tüki haaval.

Tormikahjustuste järgne puude langetamine

Meil on olemas vajalik tehnika, kogemused ja oskused, et likvideerida ka keerukad tormikahjustused.  Kuid selleks, et tormikahjustusi minimaliseerida tasub lasta puid hooldada ja lasta need aegajalt asjatundjal üle vaadata.
Tormikahjustuste järgne puude langetamine
Puude langetamine

Raietööd

Meie pakutavate raietööde hulka kuuluvad näiteks harvendusraie, sanitaarraie, harvesteri järelt suurte puude raie, tormimurru raie metsas, raadamine jne. Langetame puud ning lõikame need vastavalt kliendi soovile ka pikkusmõõtu. Kui soovite ehitada maja, luua elamurajooni või lihtsalt puhastada krunt võsast või puudest, aitame lõikamisel ning koondame materjali kokku, realiseerime selle ning seejärel ongi teil puhas ja kasutatav plats.

Metsa kujundamine ja puhastamine

Korrastame teie kodu ümbritseva või selle lähedal oleva metsamaa seda harvendades ja võsast puhastades. Kujundame sellest parkmetsa mis lisab metsamaale ja kodule väärtust, on ilus ning annab allesjäävatele puudele kasvuruumi, valgust ja elujõudu.
Puude langetamine

Soovid pakkumist?

Iga objekt on isemoodi ja parima tulemuse saavutamiseks soovime objektiga lähemalt tutvuda. Hinnapakkumise saamiseks kutsu meid objektile külla. Esmane külastus on tasuta ega kohusta tellijat millekski.

Seega:

  • Võta meiega ühendust
  • Lepime objekti ülevaatuseks aja kokku
  • Teeme vastavalt nähtule pakkumise
  • Kui on tungiv vajadus, saame esialgse pakkumise koostada pildimaterjali põhjal, aga sellisel juhul võivad lisanduda kohapeal ootamatud lisatööd- ja kulud

Täida vorm või helista meile!